Vizyon

Sorunsuz Hizmet

Alanımızda her geçen gün artan kalitemiz ile hizmetler veriyor, memnuniyet sağlıyoruz.

Ekonomik Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemleri ve uzman personel kadromuz ile sorunsuz hizmetler sizi bekliyor..

Evrim Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe uzun yıllardır varlık gösteren, köklü bir firma olarak seneler içerisinde yerimizi sağlamlaştırmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana değiştirmediğimiz çalışma prensibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız olmaktadır. Müşterilerimize karşı proaktif bir yaklaşım sergileyerek müşterilerimizin yaşayabilecekleri olası problemlere karşı önceden önlem almaktayız. Süreç içerisinde müşterilerimize her daim çözüm odaklı yaklaşmaktayız. İsteklerini ve ihtiyaçlarını dinleyerek, kendilerine bu doğrultuda yardımcı olmaktayız.

Evden eve nakliye hizmeti ile adım attığımız bu sektörde; ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma, eşya paketleme, eşya depolama, sigortalı nakliyat, asansörlü taşıma gibi pek çok hizmeti müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz.

Hızlı ve Güvenilir Taşımacılık Hizmeti

Uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren firmamızın vizyonuna bakıldığında; hızlı ve güvenli nakliye hizmetini benimsemiş bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarının mevcut adreslerinden yeni adreslerine, risksiz ve hızlı şekilde ulaşmasını amaçlamaktayız. Bu süreç içerisinde müşterilerimizin mağduriyet yaşamamaları için gerekli önlemleri almaktayız. Eşyaların hasar alması durumunda; hem zaman kaybı yaşanacağı hem de maddi ve manevi bir hasar ortaya çıkacağı için profesyonel bir hizmet vererek bu zararın yaşanmasını önlemekteyiz.

Hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti verirken, süreç içerisinde müşterilerimize herhangi bir iş yaptırmamaktayız. Aksine deneyimli ekibimiz ile beraber süreci planlamakta, süreç ile ilgili müşterilerimizi bilgilendirmekte ve sonrasında bütün süreci kendimiz yürütmekteyiz. Taşınma süreçlerinin taşınacak olan kişiler için stresli bir süreç olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin kendilerini rahat hissedebilmeleri adına gerekli önlemleri almaktayız.

Deneyimli Ekip İle Nakliye Hizmeti

Kaliteli ve problemsiz bir nakliye hizmeti, deneyimli bir ekibin katkısı ile olabilmektedir. Bu sebeple tecrübeli nakliye ekibimizi belirlerken; alanın uzman, genç, dinamik, güler yüzlü, vizyonumuza hakim bireyler olmalarına özen göstermekteyiz. Araçlarımızı, ekipmanlarımızı kullanabilecek ve müşterilerimiz ile nakliye sürecinde etkili iletişim kurabilecek olan kişileri tercih etmekteyiz. Çalışanlarımız müşterilerimize karşı çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemektedirler ve süreç içerisindeki bütün sorularına cevap vermektedirler.

Ekonomik ve Yüksek Kalite Nakliye Hizmeti

Evrim Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliye sürecinde en kaliteli hizmeti almalarını ancak bu süreçte aynı zamanda en uygun ücretleri de ödemelerini sağlamaktayız. Taşınma süreci başlı başına taşınacak olan bireyler için masraflı olabilmektedir. Dolayısı ile taşınacak olan bireyler, nakliye sürecini daha ekonomik şekilde halletmek isteyebilmektedirler. Böyle durumlarda, sırf fiyatları daha uygun diye kaliteli hizmet vermeyen firmalar ile anlaşma sağlayabilmektedirler. Bu noktada dikkatli olmaları ve nakliye hizmeti alacakları firmanın referanslarını incelemeleri gerekmektedir. Aynı zamanda firmanın düşük fiyat ile yüksek kalite nakliye hizmeti verip vermediğini araştırmaları gerekmektedir.

Firmamız; her bütçeden müşteriye hitap etmeyi amaçlayan bir firma olduğu için gittikçe genişleyen bir müşteri kitlesine sahiptir. Deneyimli ekibimiz, taşınmanın her aşamasında varlık göstermektedir ve bunun için uçuk fiyatlar yerine uygun ücretler talep etmektedir.

evrim-nak-beyaz-logo.png
Tekirdağ Evrim Nakliyat ile birlikte şehirler arası nakliyat alanında hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardan beri bu sektörde müşterilerine çeşitli taşımacılık sistemleri ile kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir. Her geçen gün artan kalitesi ve yenilenen teknolojileri ile sizlerin hizmetine çıkan Evrim Nakliyat ekonomik fiyatlara üstün kalite hizmetler vermeye devam ediyor. Hemen bize ulaşın ve profesyonel hizmetler almanın keyfini çıkartmaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.