Sigortalı Nakliyat

Sorunsuz Hizmet

Alanımızda her geçen gün artan kalitemiz ile hizmetler veriyor, memnuniyet sağlıyoruz.

Ekonomik Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemleri ve uzman personel kadromuz ile sorunsuz hizmetler sizi bekliyor..

Evlerini veya ofislerini taşıyacak olanlar bu süreç içerisinde stresli olmaktadırlar. Eşyalarının en kısa süre içerisinde, en az ücret ile, hasarsız bir şekilde yeni adrese nakliye edilmesini amaçlamaktadırlar. Evrim Nakliyat olarak müşterilerimize eşyalarının hasar görmeyeceğinin teminatını verdiğimiz gibi beklenmedik bir problemden dolayı eşyaları hasar görürse de bu hasarı karşılamaktayız. Tekirdağ sigortalı nakliyat hizmetimiz kapsamında, müşterilerimizin eşyalarını güvenceye almaktayız.

Geniş araç filomuzdaki araçlarımızın düzenli olarak bakımlarını yaptırmaktayız. Ayrıca ekibimizi de nakliye sektöründe tecrübeli olan genç ve dinamik bireylerden seçmekteyiz. Müşterilerimizin manevi değeri olan antikalarını ya da maddi değeri olan eşyalarını zarar görmeyecek şekilde taşımak için doğru paketleme, yerleştirme ve taşıma planı yapmaktayız.

  

  

Tekirdağ Sigortalı Nakliyatın Gerekliliği

Taşınma süreci hem sıkıntılı hem de riskli bir süreç olabilmektedir. Bu süreci hasarsız bir şekilde atlatabilmek için ise; doğru nakliye firmasının seçilmesi gerekmektedir. Doğru nakliye firmasında ise; işinin ehli bireylerin çalışması ve araç filosunun hizmet vermeye uygun olması gerekmektedir. Taşıma işlemi sırasında eşyaların çalınmaması, kaybolmaması ya da hasar görmemesi için gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir. Tekirdağ Sigortalı nakliyenin önemi tam da bu noktada devreye girmektedir.

Sigortalı nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimizin eşyalarını herhangi bir zarara karşılık güvence altına almaktayız. Deneyimli çalışanlarımız, geniş araç filomuz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile zaten problemsiz bir şekilde nakliye hizmeti vermekteyiz. Ancak bu süreçte müşterilerimizin içlerinin rahat etmesi amacı ile talep etmeleri durumunda; eşyalarının hasar görmesi halinde, sigortalı nakliyat hizmeti ile hasarlarını karşılayarak onları mağdur etmemekteyiz.

Taşımacılıkta Tecrübe ve Güvenin Adresi

Uzun yıllardır nakliye sektöründe verdiğimiz hizmet sayesinde sektörün önde gelen nakliye firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktayız. Müşteri kitlemizi ise her geçen gün daha da geliştirmekteyiz. Bunun esas nedenlerinden biri ise; Evrim Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsememizdir. Müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde taşınabilmesi için gerekli önlemleri almaktayız. Tekirdağ sigortalı nakliyat fiyatları oldukça uygun olduğu için her bütçeden müşterimizin bu hizmetten faydalanabilmesini sağlamaktayız. Maddi veya manevi değeri olan eşyalarını nakliye firmalarına vermeye çekinen müşterilerimizin de güvenle eşyalarını taşıtabilecekleri bir sistem benimsemekteyiz.

 

evrim-nak-beyaz-logo.png
Tekirdağ Evrim Nakliyat ile birlikte şehirler arası nakliyat alanında hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardan beri bu sektörde müşterilerine çeşitli taşımacılık sistemleri ile kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir. Her geçen gün artan kalitesi ve yenilenen teknolojileri ile sizlerin hizmetine çıkan Evrim Nakliyat ekonomik fiyatlara üstün kalite hizmetler vermeye devam ediyor. Hemen bize ulaşın ve profesyonel hizmetler almanın keyfini çıkartmaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.