Misyon

Sorunsuz Hizmet

Alanımızda her geçen gün artan kalitemiz ile hizmetler veriyor, memnuniyet sağlıyoruz.

Ekonomik Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemleri ve uzman personel kadromuz ile sorunsuz hizmetler sizi bekliyor..

Evrim Nakliyat olarak; alışılagelmiş ve ticari kaygıları ön planda tutmuş nakliye firmalarından sıyrılarak müşterilerimize müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemeyi planlamaktayız. Yükselen ivmemiz ile sektörde edindiğimiz yeri; geniş araç filomuz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile koruyabilmekteyiz. Müşterilerimizin taşınma sürecinde herhangi bir problem yaşamamaları için hizmet kalitemizi ve çeşitliliğimizi devamlı olarak arttırmayı amaçlamaktayız. Bu süreçte müşterilerimize uygun fiyatlar sunarak bütçelerini de zorlamamaktayız.

Evden Eve Nakliyat Konusunda Deneyimli ve Hızlı Adres

Taşınma sürecinin daha kolay geçebilmesi için seçilen nakliye firmasının ve bu firmada çalışan ekibin önemi büyük olmaktadır. Eşyaların özenli bir şekilde mevcut adreslerinden yeni adreslerine taşınabilmeleri için doğru nakliye firmasının seçilmesinin önemi büyük olmaktadır. Nakliye sürecinde yaşanabilecek en ufak bir aksaklık aslında bütün sürecin bir mağduriyet ile sonuçlanmasına sebep olabilmektedir. Bu süreçte müşterilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için hızlı ve güvenilir Tekirdağ evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz. Taşınma sürecini planlı ve zaman kaybı yaşatmayacak şekilde uygulamaktayız.

Deneyimli ekibimiz ile müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde hizmet alması için çaba göstermekteyiz. Alanında uzman olan, süreç içerisinde müşterilerimizin problemlerine çözüm odaklı yaklaşabilecek yeterliliği bulunan, doğru teknikler ile doğru hizmeti verebilecek kişilerden oluşan bir ekip ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ekonomik ve Güvenilir Tekirdağ Nakliye

Ekonomik ve güvenli nakliye hizmeti vermeye odaklı bir firma olmaktayız. Bu süreçte müşterilerimizin eşyalarının en ufak bir hasar almaması adına gerekli özeni göstermekteyiz. Nakliye sürecinde gecikmelerin yaşanmaması, eşyaların hasar almaması için firmamız gerekli bütün önlemleri almaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini tespit ederek, bu doğrultuda kendilerine hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz 7/24 bizden hizmet talep edebilmektedirler ve verdiğimiz hizmet için de sektöre göre uygun bir fiyat ödemektedirler.

Sorumluluk sahibi, güler yüzlü ekibimiz ile müşterilerimize güvenli nakliye hizmeti sunmaktayız. Bu süreçte müşterilerimizin ekonomik durumları fark etmeksizin, hepsine uygun fiyat ile hizmet vermekteyiz. Amacımız kaliteli nakliye hizmetinin ihtiyacı olan her bireye ve aileye ulaşması olmaktadır.

Nakliye Hizmetlerimiz

Güvenilir nakliye firması olarak müşterilerimize sunduğumuz ve işlerini kolaylaştırmayı hedeflediğimiz taşımacılık hizmetlerimiz şunlardır:

  • Tekirdağ asansörlü nakliyat hizmetimiz ile hem çağın getirdiklerine ayak uydurmaktayız hem de müşterilerimizin eşyalarının hasarsız ve problemsiz bir şekilde aşağıya indirilebilmesini sağlamaktayız.
  • Müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemiş ve müşterisini mağdur etmemeyi hedefleyen bir firma olarak müşterilerimizin eşyalarının hasarsız bir şekilde yeni adresine ulaşacağının garantisini vermekteyiz. Ancak yine de beklenmedik bir sebepten dolayı eşyalarının hasar aldığı bir durum yaşanır ise; sigortalı nakliyat hizmetimiz ile zararlarını karşılamaktayız.
  • Doğru ambalajlar ile müşterilerimizin eşyalarının paketlemesini üstlenmekteyiz.
  • Korunaklı olan ve düzenli olarak havalandırılan depolarımızda müşterilerimizin eşyalarını istedikleri süre boyunca muhafaza edebilmekteyiz.
  • Evrim Nakliyat olarak müşterilerimizin bütün veya parça eşyalarının taşımacılığını üstlenebilmekteyiz.
evrim-nak-beyaz-logo.png
Tekirdağ Evrim Nakliyat ile birlikte şehirler arası nakliyat alanında hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardan beri bu sektörde müşterilerine çeşitli taşımacılık sistemleri ile kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir. Her geçen gün artan kalitesi ve yenilenen teknolojileri ile sizlerin hizmetine çıkan Evrim Nakliyat ekonomik fiyatlara üstün kalite hizmetler vermeye devam ediyor. Hemen bize ulaşın ve profesyonel hizmetler almanın keyfini çıkartmaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.