Evden Eve Nakliyat

Sorunsuz Hizmet

Alanımızda her geçen gün artan kalitemiz ile hizmetler veriyor, memnuniyet sağlıyoruz.

Ekonomik Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemleri ve uzman personel kadromuz ile sorunsuz hizmetler sizi bekliyor..

Gelişen teknoloji ile birlikte artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Bu doğrultuda kendini hızlı bir şekilde geliştirerek sunmuş olduğu hizmetlerini en üst seviyeye çıkaran Tekirdağ evden eve nakliyat firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimi ile yanınızda olmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Taşınma sürecini son derece hızlandıran yüksek kapasiteli asansörlü araçlarımızla gerçekleştirmiş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerinde esas aldığımız tek prensip mutlak surette müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat faaliyetimiz sırasında göstermiş olduğunuz hassasiyet nedeniyle sayın müşterilerimizin taktirini kazanmayı bilen kuruluşumuz halen sürdürdüğü tüm çalışmalarında aynı titizliği istisnasız bir şekilde devam ettirmektedir.

  

  

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Modern taşımacılık anlayışıyla geliştirdiğimiz tüm hizmetlerimizle eşyalarınızın hasarsız bir şekilde nakit edilmesini sağlayan Tekirdağ evden eve nakliyat Firmamız;

  • Asansörlü taşıma hizmeti
  • Yüksek kapasiteli araçlar
  • Ofis veya işyeri taşımacılığı
  • Eşya depolama
  • Şehirlerarası ve şehir içi taşımacılık

Gibi her biri son derece çağdaş şartlarda gerçekleşen hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Profesyonel bir mantıkla işini kaliteli bir şekilde takip eden firmamız en önemli referansın müşterilerimiz tarafından oluşturulduğunu gayet iyi bilmektedir. Şehir içi veya şehir dışı taşımacılık alanında uzmanlaşan kuruluşumuz evden eve nakliyat sektörünün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. Dolayısıyla vermiş olduğumuz hizmetler uluslararası Kalite Standartları çerçevesinde sizlere sunulmaktadır

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimizde Eşya Depolama Hizmeti Ayrıcalığı

Elbette eşyalarınızın her zaman direkt olarak bir yere indirilmesi söz konusu olmayabiliyor. Tekirdağ Evden eve nakliyat olarak bu ihtiyacı göz önünde bulunduran firmamız modern koşullarda eşyalarınızın saklanabilmesi ve sizin istediğiniz zaman emanetten çıkarılarak belirteceğiniz adrese gönderilmesi mümkün olabilmektedir. Bu noktada depolarımız da eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek rutubet önleyici sistemlerin bulunduğunu hemen hatırlatalım. ayrıca depolarımızda eşyalar konulmadan önce mutlaka temizlik yapılarak gerek zemine gerekse eşyaların üzerlerine ilave izolasyon malzemeleri ile yüksek koruma sağlanmaktadır. Çünkü eşyanın bekleme süresinin ne kadar olacağı önceden kestirilemeyebiliyor. Lütfen uygun fiyatlar ve her türlü ödeme kolaylığının sağladığı çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Sizleri cevaplamak üzere telefonlarımız 7/24 açık bulundurulmaktadır.

 

evrim-nak-beyaz-logo.png
Tekirdağ Evrim Nakliyat ile birlikte şehirler arası nakliyat alanında hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardan beri bu sektörde müşterilerine çeşitli taşımacılık sistemleri ile kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir. Her geçen gün artan kalitesi ve yenilenen teknolojileri ile sizlerin hizmetine çıkan Evrim Nakliyat ekonomik fiyatlara üstün kalite hizmetler vermeye devam ediyor. Hemen bize ulaşın ve profesyonel hizmetler almanın keyfini çıkartmaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.