Eşya Depolama

Sorunsuz Hizmet

Alanımızda her geçen gün artan kalitemiz ile hizmetler veriyor, memnuniyet sağlıyoruz.

Ekonomik Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemleri ve uzman personel kadromuz ile sorunsuz hizmetler sizi bekliyor..

Tekirdağ eşya depolama alanında bulunan tüm eşyalar ve müşterilerin bilgileri %100 gizlilik politikamıza tabidir. Eşyalarınızın Güvende ve emniyette olduğundan hiç şüpheniz olmasın.Eşyalarınızı ambalaj ve paketleme yaparak depolanacak eşyanın hacmini düşürür, size hacimden tasarruf etme imkanı sunarız. Sizin belirlediğiniz zaman zarfı içerisinde eşyalarınızı istediğiniz yerden alır ve hızlı bir şekilde depolarımıza yerleştiririz. Buda size zamandan tasarruf sağlar. Evrim Depolama uygun fiyat politikası ile müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı depolama alanları sunmaktadır.

   

  

Tekirdağ Kiralık Depolama Alanı

Depolama işlemimizin işleyiş şekli sizlerin müşteri temsilcilerimizi aramanızla başlar. Eşyalarınızı görmeden net bir fiyat verememekteyiz. Depolanacak eşyalarınızın alacağı alan ve teknik özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapan ekspertiz elamanımız almayı arzu ettiğiniz  Tekirdağ evden eve nakliyat hizmeti hakkında kısaca size bilgi sunar ve fiyatlandırma çıkarır. Bu fiyatların içerisinde nakliye ve sigorta ücretleri de bulunacaktır. Anlaşılırsa sizlerle sözleşme imzalanarak iki taraf arasındaki beyanlar belgelendirilir. Bu sözleşme beyanları yazılı hale getirmek için yapılmaktadır ve eşya depolama sürenizi garanti altında tutacak bildirimleri içermez. Depolama işleminiz istediğiniz zaman sonlandırılabilinir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından eşyalarınız etiketlenir her pakette neler olduğu not alınır sayım işlemi yapılır. Bu belgelerin bir nüshası da sizde kalır ki lazım olan eşyanızın barkot numarası ile istemeniz yeterli olacaktır. Nakliye sigortası da yapılarak eşyalarınız elemanlarımız tarafından depomuza alınır. Depomuza konulan eşyalarınıza sigorta şirketi ekspertizi sigortalama işlemlerini yapar.

 

Tekirdağ Profesyonel Eşya Depolama Hizmeti

Evrim depolama şirketi olarak evden eve nakliyat taşıma ile eşyalarınızın rutubetsiz ortamda sigortalı biçimde ev eşyası depolanır. Eşya depolama hizmetlerimizi müşteri temsilcimize ulaşmanızla başlar. Ev eşyası depolama hizmeti denilince en dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi eşyalarınızın düzgün ambalajlanıp paketlenmesidir. Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak olan paketleme, ambalajlama ve sarma malzemelerinin eşyanın cinsine, türüne göre seçilmesi gerekmektedir. Eşya depolarımız oldukça modern olarak tasarlanmış olup nemsiz, rutubetsiz ortamda sigortalı bir şekilde muhafaza altında depolanır. Resimleme, Numaralandırma sistemlerimiz sayesinde eşyalarla ilgili karışıklığın önüne geçeriz, bir listesi bizde kalır bir kopyasını ise imzanız ile birlikte size veririz.

evrim-nak-beyaz-logo.png
Tekirdağ Evrim Nakliyat ile birlikte şehirler arası nakliyat alanında hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardan beri bu sektörde müşterilerine çeşitli taşımacılık sistemleri ile kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir. Her geçen gün artan kalitesi ve yenilenen teknolojileri ile sizlerin hizmetine çıkan Evrim Nakliyat ekonomik fiyatlara üstün kalite hizmetler vermeye devam ediyor. Hemen bize ulaşın ve profesyonel hizmetler almanın keyfini çıkartmaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.