Asansörlü Nakliyat

Sorunsuz Hizmet

Alanımızda her geçen gün artan kalitemiz ile hizmetler veriyor, memnuniyet sağlıyoruz.

Ekonomik Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemleri ve uzman personel kadromuz ile sorunsuz hizmetler sizi bekliyor..

Tekirdağ Asansörlü nakliyat hakkında bilgi vermeden önce siz değerli müşterilerimize asansör hakkında kısa bilgi verelim. Asansör, dikey olarak yük ve insan taşımada kullanılan bir sistemdir. Bu sistem daha yüksek veya derin yapıların yapılmasıyla, insanların ve yüklerin üst ve alt katlara ulaşabilmesi için bu asansör sistemi ile karşılanması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Tekirdağ Evden eve taşıma ve eşya taşımada yük ve ev eşyaları taşımakta olduğu için asansör çok gereklidir. Üstelik taşıma işlerinde asansörlü olan bir binadaki nakliyat ile asansör olmayan bir binada yapılacak nakliyat arasında fiyat farkı bile oluşmaktadır. Tabi ki bizim kastettiğimiz asansörlü nakliyat bina içindeki değildir. Bina içinde asansörlerin olmaması, eşyaların sığmaması veya eşyalarınızın zarar görmesini istemediğiniz için bizden talep ettiğiniz bina dışındaki asansördür. Bu sistemi bir kamyonetimizin arkasındaki taşınabilir bir hale getirilmiş asansör ile yapmaktayız. Bu asansör dik veya 45 derecelik açı olmak üzere iki şekilde kullanılmaktadır. Her ikiside güvenilir ve sağlamdır. Fakat Tekirdağ asansörlü taşımacılık için binanızın önüne kamyonetimizin yanaşabilmesi için gerekli boşluk olması gerekiyor. Balkonunuzun da bu boşluğun olduğu tarafta olması gerekiyor. Eğer balkonunuzun altı boş değilse veya araç giremeyecek kadar boşluk yoksa Tekirdağ asansörlü nakliyat yapılamaz. Bu koşula uygun ise asansörlü olarak eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınma gerçekleştirilebilir. Diyelim ki çıkacağınız dairenin asansörü yok ve gideceğiniz yerde asansör var ve eşyalarınız zarar görsün istemiyorsunuz. yani asansörlü nakliyat nasıl yapılıyor bilmiyorsunuz veya şüpheleriniz varsa sizler için bu konuyu netliğe kavuşturmak için en ince ayrıntısı ile anlatalım.

  

  

Tekirdağ Asansörlü Taşımacılık Adımları

Tekirdağ Asansörlü taşıma şu şekilde gerçekleşiyor. Öncelikle aracımız belirttiğimiz şartlara uygun olan dairenizin önüne yanaşıyor eşyalarınız çıkacağınız daireden indirileceği için asansör öncelikle dairenin balkonuna doğru yükseltiliyor. Asansörün komutası tıpkı bir vinç kullanımı gibi kollar aracılığı ile aracın olduğu kısımda bulunan konsol ile yapılmaktadır. Tıpkı resimdeki örnekte olduğu gibi. Bu konsol ile asansör yukarı kaldırılır ve balkonunuzun olduğu katta durdurulur. Daha sonra eşyanızı paketleyen çalışma arkadaşlarımız sağlam, sargılı ve asansöre bağlı bir hale getirdikten sonra konsolu kullanan arkadaşımız yavaşça aşağı indirerek aşağıdaki çalışma arkadaşlarımızın kamyonete yüklemesini sağlar. Bu doğrultuda gerekli gördüğünüz eşyalarınız taşınır. Asansörlü Nakliyat bu şekilde yapılıyor. Anlattıklarımızın dışında asansörlü nakliyat ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve gerekli bilgileri alabilirsiniz

evrim-nak-beyaz-logo.png
Tekirdağ Evrim Nakliyat ile birlikte şehirler arası nakliyat alanında hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardan beri bu sektörde müşterilerine çeşitli taşımacılık sistemleri ile kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir. Her geçen gün artan kalitesi ve yenilenen teknolojileri ile sizlerin hizmetine çıkan Evrim Nakliyat ekonomik fiyatlara üstün kalite hizmetler vermeye devam ediyor. Hemen bize ulaşın ve profesyonel hizmetler almanın keyfini çıkartmaya başlayın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.